Pentru 5 jocuri Puzzle s a platit cu 2 lei mai mult decat pentru 3 cuburi Rubik.Afla cati lei costa un cub si cat costa un joc,daca este mai scump cubul decat jocul cu 4 lei.
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!