👤

UGENTTTTT VA ROG AM NEVOIE DE RASPUNS ACUM

UGENTTTTT VA ROG AM NEVOIE DE RASPUNS ACUM class=

Răspuns :

Răspuns:

Cinci coșuri cu mere costă 350 lei..Cât costă unul?

Rezolvare:

350lei:5=70lei

Sper că te-am ajutat!