Vrite questions as in the example.
How much is a loaf of bread?
How much are two bars of chocolate?
1. A loaf of bread?
2. Two bars of chocolate?
3. A bottle of milk?
4. Five oranges?
5. A packet of flour?
6. Two bottles of water?
