Răspuns :
Răspuns:
1kg = 7,63 lei
Explicație pas cu pas:
7kg = 53,41
Cât costa 1kg?
53,41 : 7 = 7,63 lei
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!