Răspuns :
Răspuns:
2 lei
Explicație pas cu pas:
10lei:5=2lei un caiet
____________________________
Daca e intrebare de logica este 10 lei
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!