👤

70hl=?dl
3800cm=?m
41 și 7 dl=?cl
300kg și 7000hg=?q
2 zile și 7 ore=?ore
250 de ani=?decenii vă rog ajutațima!


Răspuns :

Explicație pas cu pas:

70hl=7000dl

3800cm=380m

41 si 7dl=480cl

300kg si 7000hg=703q

2 zile si 7 ore=55 ore

250 de ani=25 de decenii

succes

astept coroana si 5 stele

Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!


Go Learnings: Alte intrebari