Răspuns :
35 km/h:60 min=0,58 km (pe minut)
0,58 km x40 min=23,33 km (in 40 min)
0,58 km x40 min=23,33 km (in 40 min)
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Fizică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!