Răspuns :
Răspuns:
doua zile=48 ore +5=53ore +6=59 ore×3600sec=212.400 secunde
360 min=6 ore
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Fizică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!