Răspuns :
Explicație:
Painea-poate costa 10lei
Apă
un produs alimentar
Cred că te-am înțeles corect,sper că te-am ajutat.Ma poți ajuta și tu pe mine??
Pararea mea e ca poti sa cumperi :
-Mancare
-apa si suc etc
-o lampa sau alt ceva(mobilier sau obiecte de numai 10 lei)
-fructe si legume
-lactate etc
SUCCES
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Studii sociale. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Nu ezitați să ne contactați pentru întrebări sau asistență suplimentară. Vă așteptăm cu drag data viitoare și nu uitați să ne adăugați la favorite!